2020.11.01. - Toulky Třebíčí a jejím okolím

Již od půlky října se nemůžeme potkávat v tělocvičnách ani si společně zasportovat na hřišti. Proto jsme pro všechny naše příznivce připravili poznávací soutěž. Každý týden v neděli zveřejníme jedno zajímavé místo, které můžete navštívit v rámci rodinných kolektivů. Hrát s námi může kdokoliv. Pokud budete chtít soutěžit, pro splnění úkolu budete potřebovat chytrý telefon s nainstalovanou aplikací ČTEČKA QR KÓDŮ. V týdenním úkolu vám vždy popíšeme místo, na kterém najdete tabulku s QR kódem. Že jste dorazili na správné místo, vám potvrdí tabulka s umístěným sokolským znakem. Po přiložení telefonu ke QR kódu, se vám načte úkol. Pokud si nebudete vědět rady, kontaktujte nás na emailu sokolska.soutez@seznam.cz. Rádi vám poradíme. Na stejný email zasílejte informace o splněném úkolu, na jeho splnění máte celý týden. Budeme rádi, když se s námi budete chtít podělit o zajímavé foto. Pro všechny soutěžící máme připraveny malé i větší odměny. Začínáme právě zítra v neděli 1. listopadu 2020. Věříme, že si užijete toulání Třebíčí i blízkou přírodou Více informací na Facebooku.