Florbalové tréninky do června 2015

Informace pro všechny florbalisty z kategorií :
Starší žáci a dorost
Juniorky
Junioři a muži

Tréninky se z důvodu menší návštěvy upravují takto :
PO - 18 - 20 hodin - společný trénink pro všechny kategorie
SO - 17.30 - 19.30 - společný trénink pro všechny kategorie

PÁ - zůstává společný trénink na ZŠ Benešova od 18.30 do 20.00 hodin
POZOR - V pátek 5.6. je trénink na ZŠ Benešova zrušen z důvodu, že tělocvičny jsou pronajaty jiné organizaci.

Tréninky běží až do pondělí 15.6.2015. kdy je poslední trénink této sezóny

Závěr sezóny , spojený s tragičním grilováním se koná v pátek 19.června 2015 na sokolském stadionu
Začátek je v 18 hodin, posedět můžeme do té doby, dokud bude co jíst a pít ( URBAN 11 ) a také do chvíle, kdy nás to bude ještě bavit.
Pozvánka platí pro všechny hráčky a hráče, kteří v této sezóně za naji sokolskou jednotu hráli soutěže.

V hale OA máme k dispozici nové oddílové soupravy ( bundy a kalhoty ) - po jednom kusu od každé velikosti
Bylo by dobré,aby si je hráči vyzkoušeli ( do prázdnin ).
Potom bude uděláno první kolo objednávky. Přes prázdniny na soupravy necháme natisknout čísla a jména
Za soupravu se platí 900,- Kč - vybírat budeme v září, kdy budou objednané soupravy hotové.
Každý hráč se podpisem objednávky zavazuje k odběru a zaplacení soupravy.
Pro tuto cenu potřebujeme objednat alespoň 30 souprav !!!

Předejte , prosím , tyto informace všem hráčům, na které máte kontakt.

Děkuji , Radek