Otevřený turnaj ve florbale 2010

V sobotu 10.4.2010 proběhl na ZŠ Benešova pravidelný Otevřený forbalový turnaj pro neregistrované hráče z řad žactva a studentů. Za velké účasti 27 družstev z třebíčských základních škol a blízkých sokolských jednot, čítající přes 200 hráčů, bylo sehráno 46 zápasů, při kterých se rozhodlo o vítězích jednotlivých kategorií.

A jak vše dopadlo?
V kategorii mini žáci se umístili : 1. ZŠ Horka Domky , 2. DDM Náměšť, 3. ZŠ Benešova, 4. Sokol Valeč, 5. Sokol Třebíč, 6. Sokol Dalešice, 7. ZŠ Rudíkov.

V kategorii mladší žáci se umístili : 1. Sokol Valeč, 2. ZŠ Benešova A, 3. ZŠ Horka Domky, 4. Sokol Třebíč, 5. Sokol Dalešice, 6. DDM Náměšť, ZŠ Benešova B

V kategorii starší žáci : 1. Sokol Třebíč A, 2. ZŠ Rudíkov, 3. DDM Náměšť , 4. Sokol Třebíč dívky, 5. ZŠ Benešova, 6. Sokol Valeč, 7. ZŠ Cyrilometodějská B, 8. Sokol Třebíč B, 9. ZŠ Cyrilometodějská.

V kategorii dorost : 1. Sokol Třebíč, 2. Sokol Valeč, 3. DDM Náměšť, 4. Sokol Studenec.

Vítězové v každé kategorii si odnesli krásné poháry a pro všechny hráče byla připravena malá věcná odměna. Další otevřený tunaj se odehraje opět příští rok na jaře a tak je třeba trénovat.