Příměstský sportovní tábor 2016

Tábor se konal od 1. do 5. srpna 2016 v tělocvičně Katolického Gymnázia Třebíč, Otmarova 30/22, v prostorách města (Libušino údolí), na bazénu Laguna, v lezeckém areálu Pavouk a na řece Jihlava. Tábor byl zaměřen na osvojení pohybových dovedností ze všeobecné gymnastiky, zvýšení fyzické kondice, osvojení nových dovedností jako pádlování, práce na vysokých a nízkých lanových překážkách, cvičení s hudbou, zlepšení plaveckých dovedností atp.  Jídlo bylo zajištěno od Třebíčské caterin gové společnosti, která dovážela obědy přímo do místa konání tábora. Jídlo bylo velmi chutné a v dostatečném množství. Všech 24 účastníků aktivně spolupracovalo a vytvořila se velmi příjemné atmosféra. Starší a zkušenější pomáhali mladším jak při jednotlivých činnostech, tak i při přesunech na jednotlivá místa mimo tělocvičnu.

Každý účastník na závěr obdržel upomínkový list a drobnou odměnu. Poděkováni patří zejména cvičitelů, kteří zajišťovali program tábora. Jedná se zejména o: Evu Šalbabovou, Blanku Křivánkovou, Janu Štefánkovou, Radku Obornou a Jana Pánka ze Sokola Třebíč a o členky VZS ČČK Třebíč Martinu Šalbabovou a Janu Čermákovou.
Doufáme, že se tábor líbil a snad se příští rok setkáme na II. ročníku tábora.

Fotografie z akce je možné zhlédnout zde.

Za Sokol Třebíč  vedoucí tábora  Oleg Šalbaba