Z tisku

75 let táboření - sudoku

Letos jsme dovršili 75 let táboření a pobytu v přírodě. K tomuto výročí vyšla v Horáckých novinách celostránková příloha. Děkujeme za propagaci.
Zároveň pro vás máme drobný dárek v podobě obrázkové sudoku. Ke stažení je v příloze tohoto článku.

150 let Sokola - seriál článků v Horáckých novinách

Autorský tým Sokolské župy plk. Švece ve složení: Jarka Zelená, Martin Zuzaňák, Radek Stejskal, Pavel Brada, Štěpánka Bartošová a Oleg Šalbaba zpracovávají sérii článků o historii a vývoji Sokola, které budou vycházet v Horáckých novinách (leden - červen 2012). Originály článků naleznete zde

Horácké noviny - znaky táborů

Krátký článek o tradici v Sokole Třebíč z pobytu v přírodě. Vyšlel v tištěné i elektronické verzi. S ohledem na počet táborů a množství znaků jde o vyjímečnou záležitost. Podobný článek byl publikován i v celostátním časopise Sokol.

Z Horáckých novin

Horácké noviny jsou bezesporu hlavním mediálním partnerem Sokola Třebíč. V letech 1997 - 2007 pravidelně publikovaly Sokolskou hlídku, která vycházela jedenkrát týdně. Zajišťovala pravidelné informace o připravovaných akcích a dění v jednotě. Tuto Hlídku nakonec nahradily webové stránky.

Z Třebíčského zpravodaje

Propagační článek o jednotě z Třebíčského zpravodaje. Duben 2011.

Běh naděje

Třebíčský deník.cz - internetový článek o ukončení běhů Terryho Foxe a o Běhu naděje. Článek z webových stránek ZŠ Okříšky, ZŠ Bartuškova.

Příběhy psané do kamene II

Propagace akce v médiích - Třebíčský deník, Horácké noviny, Třebíčský zpravodaj, Internet

Trebicnews - elektronický deník

Články od Františka Jůzy - oslavy 125 let Sokola Třebíč, závody na kolech, čarodějnice, výstup na věž,