Proběhlé

Jarní výlet jednoty 2017

Přátelé a kamarádi,
podařilo se mi domluvit se sestrou Věrkou Štěpánkovou jarní výlet do Prahy v neděli 28. 5. 2017.
Na programu jsou Královské zahrady, Valdštejnská zahrada, rozkvetlé parky … S otazníkem je Lobkovický palác, ale určitě bude nějaká kulturní památka. Provede nás rozkvetlou Prahou, jak ji při našich podzimních výletech neznáme. Potřebuji od Vás závazné přihlášky do středy 17. 5. 2017. Podmínkou je naplnit autobus, poněvadž doprava dělá v rozpočtu dost velkou položku.

Cesta za čistým vzduchem 2017

V rámci Světového dne bez tabáku vás TJ SOKOL Třebíč zve v neděli 28. 5. 2017 na CESTU ZA ČISTÝM VZDUCHEM.
V době od 14.00 do 17.00 hodin můžete zdarma navštívit třebíčskou věž a nechat si zde změřit tlak, hladinu cukru v krvi a hladinu cholesterolu. Pro děti bude připraven doprovodný program s malou odměnou.
Přijďte podpořit myšlenku zdravého života bez kouření.

Župní přebor v lehké atletice 2017

V sobotu 13. 5. 2017 pořádal TJ Sokol Třebíč župní přebor v lehké atletice. Závodníci poměřili své síly v běhu, skoku do dálky, hodu míčkem a starší z nich i ve vrhu koulí. V závěru závodu proběhly štafetové běhy. Sluníčko krásně svítilo a přispělo tak k výborným výsledkům i dobré náladě přítomných. Celkem se přeboru zúčastnilo 153 závodníků z 12 sokolských jednot.

Slet čarodějnic 2017

Velikonoční tvoření 2017

V neděli 9. 4. 2017 od 14 do 17 hodin jsme vás zvali do klubovny Sokola Třebíč v Židech – Leopolda Pokorného 20, kde probíhalo VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ PRO DĚTIČKY, RODIČE I PRARODIČE. Mohli jste si nazdobit kraslice, uplést pomlázku nebo vyrobit velikonoční dekorace a přáníčka za použití různých technik i materiálů. Fotografie z akce je možné zhlédnout zde.

Přebor ve šplhu a víceboji 2017

Sokol Třebíč uspořádal 28. března 2017 další ročník přeboru sokolské všestrannosti ve šplhu a v dovednostním víceboji. Přebor proběhl v tělocvičně Katolického gymnázia od 17.00 do 19.00 hodin. Všichni soutěžící (od předškolních dětí až po dospělé) si mohli prověřit svoji zdatnost a vytrvalost v jednoduchých soutěžích. Zúčastnilo se 57 závodníků.

Župní florbalová liga 2016-2017

Jarní dětský karneval 2017

V neděli 12. 3. 2017 se uskutečnil  v sále hotelu Atom DĚTSKÝ KARNEVAL. K tanci a poslechu hrála skupina LOS VALOS. Společně jsme si užili tance, soutěžení, tvoření - no prostě zábavy. Těžký úkol měla porota, která vybírala 10 nejlepších masek, protože krásné a nápadité byly všechny.
Už nyní se těšíme na příští krneval. Fotografie z akce je možné zhlédnout zde.

Memoriál v běhu na lyžích 2017

T. J. Sokol Třebíč pořádal v neděli 22. ledna 2017 v areálu Bažantnice 24. ročník otevřeného závodu v běhu na lyžích „Memoriál Oldřicha Pokorného“. Po třech letech bez sněhu umožnila letošní sněhová nadílka uspořádat tento tradiční závod, který se jezdí na počest propagátora běžeckého lyžování v Třebíči, Oldřicha Pokorného, profesora gymnázia umučeného nacisty v koncentračním táboře.

Šatny na stadionu

V uplynulých měsících proběhla na Sokolském stadionu rekonstrukce šaten. Staré byly nahrazeny novými, prostornými a hygienicky vyhovujícími.
Za finanční podporu děkujeme organizaci ČEZ a kraji Vysočina.