Proběhlé

Podzimní závod nejen na kolech 2017

Závody na kolech - byly pro nepřízeň počasí bez náhrady ZRUŠENY.

Příměstský sportovní tábor 2017

Tělocvičná Jednota Sokol TŘEBÍČ uskutečnila druhý ročník pětidenního příměstského sportovního tábora pro mládež. Tábor se konal od 31. července do 4. srpna 2017 v tělocvičně Katolického Gymnázia Třebíč, v prostorách městských parků Lisčí a Lorencovy sady, na bazénu Laguna, na nově zřízeném lanovém areálu u hvězdárny – Borovičky a na řece Jihlava.

Cesta za čistým vzduchem 2017

V rámci Světového dne bez tabáku jsme pro vás v neděli 28. 5. 2017 připravili tradiční akci, CESTU ZA ČISTÝM VZDUCHEM. V rámci akce jste měli možnost zdarma navštívit třebíčskou věž a nechat si zde změřit tlak, hladinu cukru v krvi a hladinu cholesterolu. Pro děti byl připraven doprovodný program s malou odměnou.

Župní přebor v lehké atletice 2017

V sobotu 13. 5. 2017 pořádal TJ Sokol Třebíč župní přebor v lehké atletice. Závodníci poměřili své síly v běhu, skoku do dálky, hodu míčkem a starší z nich i ve vrhu koulí. V závěru závodu proběhly štafetové běhy. Sluníčko krásně svítilo a přispělo tak k výborným výsledkům i dobré náladě přítomných. Celkem se přeboru zúčastnilo 153 závodníků z 12 sokolských jednot.

Slet čarodějnic 2017

Fotografie z akce si můžete prohlédnout zde.

Velikonoční tvoření 2017

V neděli 9. 4. 2017 od 14 do 17 hodin jsme vás zvali do klubovny Sokola Třebíč v Židech – Leopolda Pokorného 20, kde probíhalo VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ PRO DĚTIČKY, RODIČE I PRARODIČE. Mohli jste si nazdobit kraslice, uplést pomlázku nebo vyrobit velikonoční dekorace a přáníčka za použití různých technik i materiálů. Fotografie z akce je možné zhlédnout zde.

Přebor ve šplhu a víceboji 2017

Sokol Třebíč uspořádal 28. března 2017 další ročník přeboru sokolské všestrannosti ve šplhu a v dovednostním víceboji. Přebor proběhl v tělocvičně Katolického gymnázia od 17.00 do 19.00 hodin. Všichni soutěžící (od předškolních dětí až po dospělé) si mohli prověřit svoji zdatnost a vytrvalost v jednoduchých soutěžích. Zúčastnilo se 57 závodníků.

Župní florbalová liga 2016-2017

Jarní dětský karneval 2017

V neděli 12. 3. 2017 se uskutečnil  v sále hotelu Atom DĚTSKÝ KARNEVAL. K tanci a poslechu hrála skupina LOS VALOS. Společně jsme si užili tance, soutěžení, tvoření - no prostě zábavy. Těžký úkol měla porota, která vybírala 10 nejlepších masek, protože krásné a nápadité byly všechny.
Už nyní se těšíme na příští krneval. Fotografie z akce je možné zhlédnout zde.

Memoriál v běhu na lyžích 2017

T. J. Sokol Třebíč pořádal v neděli 22. ledna 2017 v areálu Bažantnice 24. ročník otevřeného závodu v běhu na lyžích „Memoriál Oldřicha Pokorného“. Po třech letech bez sněhu umožnila letošní sněhová nadílka uspořádat tento tradiční závod, který se jezdí na počest propagátora běžeckého lyžování v Třebíči, Oldřicha Pokorného, profesora gymnázia umučeného nacisty v koncentračním táboře.