Akce, Připravované, Proběhlé, Termínovka

Dětský karneval

TJ SOKOL Třebíč vás zve na JARNÍ DĚTSKÝ KARNEVAL,

Jarní dětský karneval 2019

TJ SOKOL Třebíč opět pořádal JARNÍ DĚTSKÝ KARNEVAL. Uskutečnil se v neděli 17. 02. 2019v sále hotelu Atom. Hudební produkci zajistil DJ MARTY.
Připraveny byly hry, soutěže a slosování o ceny. Děkujeme vám za účast a těšíme se na setkání při tradičních akcích jednoty.

Akce pořádané v roce 2018

Průřez akcí z loňského roku najdete v sekci:  Archiv/jednotlivé roky/2018 - zde

Připravované akce

Plán akcí najdete pod odkazem TERMÍNOVKA - zde.

Netradičně památkami UNESCO

Zveme vás na netradiční putování třebíčskými stínadly. Vyzkoušejte si jak dobře znáte zákoutí a uličky židovské čtvrti. Podaří se vám vyluštit tajenka, kterou jsme pro vás připravili. Vydejte se po stopách malé etapové hry ve městě, kterou jsme pořádali v roce 2005.

Příběhy psané do kamene II

V roce 2002 jsme vás pozvali k putování za osmi kameny našeho kraje poprvé. Podobná putování jsme vám nabídli i v roce 2008 ve druhém pokračování.  Soutěž sice skončila, ale to vám však nemusí bánit za kameny vyrazit jen tak pro radost.

Termínová listina 2019 - II. POLOLETÍ