Soutěže, hry

75 let táboření - sudoku

Letos jsme dovršili 75 let táboření a pobytu v přírodě. K tomuto výročí vyšla v Horáckých novinách celostránková příloha. Děkujeme za propagaci.
Zároveň pro vás máme drobný dárek v podobě obrázkové sudoku. Ke stažení je v příloze tohoto článku.

 

Puzzle online


Klikni na obrázek a hrej. Puzzle se ti otevře v novém okně. Stačí ho po hře zavřít a vybrat si nový obrázek.
Přejeme příjemnou zábavu.

Puzzle - prapor jednoty

Od letošního roku má Sokol Třebíč nový prapor. Je vyroben podle vlastního návrhu. Snahou bylo skloubit klasický formát s moderním vzhledem. Pro krátké rozptýlení jsme pro vás připravili malé puzzle. Můžete si ho složit online. Celkový vzhled praporu najdete zde.  Přejeme příjemnou zábavu.

Pexeso Židovská čtvrť

Pexeso bylo vydáno jako netradiční upomínkový list pro účastníky etapové hry V tajemných uličkách. V omezeném množství bylo také uvolněno pro zájemce, kteří se hry neúčastnili.  Hra i vydané pexeso mělo za cíl propagovat naše město a jeho cennou historickou část.

Deset rozdílů

Připravili jsme pro vás drobnou relaxaci a zároveň zkoušku pozorovacího talentu a soustředění. Najděte deset rozdílů mezi přiloženými fotografiemi. Pro pohodlnější řešení si můžete stáhnout obrázky z přílohy článku. Příjemnou zábavu.

Příběhy psané do kamene

V roce 2002 jsme pořádali etapovou soutěž pro veřejnost. Dnes vám ji nabízíme jako podnět k řadě dobrodružných výprav za tajemnými kameny. Ideální pro jednodenní výlety určené například rodinám nebo dětským kolektivům.

Tajemná šifra ve věži

Nedávno jsme pořádali výstup na věž. Kdo chtěl, mohl si při cestě na ochoz zkusit vyluštit tajemnou šifru. Pokud máte zájem, můžete se do luštění šifry pustit i vy a nemusíte zrovna stoupat po schodech.