Nohejbal

Nábor do nohejbalového oddílu

Oddíl nohejbalu při TJ Sokol Třebíč pořádá během měsíce dubna 2016 (od 12.4 do 26.4) vždy v úterý od 17:00 do 18:00 hodin na Stadionu Sokola Třebíč (kurty u železničního mostu) nábor hráčů mládežnické kategorie (10 - 18 let včetně). Přijďte si vyzkoušet sport, který je zde doma (vznikl v ČR).

Rozpis utkání Nohejbalu Kraj Vysočina pro rok 2016.

Naleznete zde rozpis zápasů které odehrají týmy TJ Sokol Třebíč "A" a TJ Sokol Třebíč "B" v krajské soutěži mužů v sezóně 2016.

Obsazení Kurtů - 2016

Naleznete zde rozpis používání kurtů na Sokolském stadionu jednak týmy Sokola Třebíč a dále pronájmy jinými subjekty dle dnů a časů.

Oddíl nohejbalu - informace

Tradice - Oddíl nohejbalu působí  v třebíčském Sokole krátce a to od roku 2009. Většina  současných členů přešla do Sokola Třebíč ze Spartaku Třebíč.