Jarní výlet jednoty 2017

Přátelé a kamarádi,
podařilo se mi domluvit se sestrou Věrkou Štěpánkovou jarní výlet do Prahy v neděli 28. 5. 2017.
Na programu jsou Královské zahrady, Valdštejnská zahrada, rozkvetlé parky … S otazníkem je Lobkovický palác, ale určitě bude nějaká kulturní památka. Provede nás rozkvetlou Prahou, jak ji při našich podzimních výletech neznáme. Potřebuji od Vás závazné přihlášky do středy 17. 5. 2017. Podmínkou je naplnit autobus, poněvadž doprava dělá v rozpočtu dost velkou položku.
Cena zájezdu pro členy Sokola 600,- Kč, hosté 700,- Kč. V ceně je i oběd. Předběžně počítejte s tím, že cena může být ještě o 50,- Kč navýšena z důvodu vstupného do zahrad.
Vše s Věrkou ještě řešíme. Odjezd v 7.00 hod. z průtahu od  autobusového nádraží, návrat do 20hodin.

S pozdravem a přáním hezkého jara Alena Kroupová