Jarní otevřený turnaj ve florbalu

V sobotu 4.dubna jsme uspořádali v tělocvičnách Základní školy Třebíč, Benešova další ročník Jarního otevřeného turnaje ve florbalu. Zahrát si přišlo celkem 16 družstev ve třech kategoriích.
V kategorii mladších žáků bojovala o pohár družstva "Benešky",Václavské náměstí, DDM Náměšť nad Oslavou a Sokola Rudíkov. Za velké podpory diváků,hlavně z řad rodičů, prvenství obhájilo družstvo "Benešky A ".Tvrdší boje probíhaly v kategorii starších žáků,kde se utkala družstva Sokola Dalešic, Sokola Třebíč, Sokola Rudíkov,DDM Náměšť nad Oslavou a ZŠ Cyrilometodějská. Po urputných bojích pohár a prvenství získalo naše družstvo.

Ovšem nejtěžší souboje probíhaly v nejméně obsazené kategorii juniorů. Sokolové z Jaroměřic i žáci ZŠ Benešova připravili našemu družstvu těžké chvilky.Pohár pro vítěze si nakonec odváželi naši junioři.Všem družstvům přejeme florbalové štěstí a radost z tohoto nádherného sportu.

Lenka