Jarní závody nejen na kolech

Na sobotní odpoledne 19. června jsme připravili pro velké sportovce tradiční závody na kolech, pro předškoláčky závod na tříkolkách, koloběžkách a dalších dopravních prostředcích. Opět jsme nezapomněli zařadit i oblíbený běh rodičů s kočárkem.

První závodníci odstartovali úderem 14 hodiny. A potom už se na tratí střídaly tříkolky, koloběžky šlapadla, malá i velká kola. Jako vždy na sokolském stadionu probíhaly drobné soutěžky a atrakce pro děti, hodně zábavy si všichni užili na vodorovném provazovém žebříku. Nejen kluci okukovali auto a vyzkoušeli některé vybavení, se kterým mezi nás přijela městská policie. Celé odpoledne zpříjemnila živá hudba. Dokonce na pár hodin vykouklo sluníčko, aby se podívalo, jak si společně užíváme sportovní odpoledne.

Partnerem této akce je