Podzimní závody na kolech

Za chladného a deštivého počasí se v sobotu 20.září v Libušině údolí uskutečnil za účasti 131 závodníků již tradiční Podzimní závod na kolech. Na startu se objevili závodníci s různými stroji.
I když převládala kola, malí sportovci změřili své síly na šlapadlech, odrážedlech, tříkolkách i koloběžkách. Zpestřením závodu se stal a velkou pozornost diváků na sebe přilákal dramatický souboj rodičů s kočárky. Čas, který byl potřebný k vyhodnocení výsledků, si děti mohly ukrátit na sokolském stadionu, kde pro ně byla připravena řada her a soutěží. Zatímco menší děti si užívaly na skákacím hradu, větší využívaly trampolíny a vyzkoušely první kroky a skoky na sedmimílových botech. Ani občasné mrholení neubralo na veselí a dobré náladě, které na stadionu panovaly. Kolem 18 hodiny se závodníci dočkali vyhlášení výsledků. Všichni předškoláčci si odnesli domů odměnu. První tři v každé kategorii získali medaili a diplom.