Turnaj 15. 11. 2014 výsledky

První kolo Župní florbalové ligy proběhlo v Náměšti nad Oslavou.  Zúčastnili se jej hráči v kategorii mini žáci a mladší i starší žáci. Hráčů z Třebíče se ve všech kategoriích zúčastnilo 52 včetně brankářů.

V kategorii mini žáků jsme odehráli tři zápasy. V prvním zápase jsme si poradili s týmem z Rudíkova 8:2. Druhý zápas jsme bohužel prohráli s týmem Náměště 3:5. Poslední zápas proti Valči byl velice těžký a na konci jsme vyšli vítězně v poměru 3:2.

Musíme pochválit všechny hráče včetně brankařů za předvedený výkon a velkou snahu.

V kategorii mladší žáci máme dva týmy. Tým Třebíč A + tým Kačeři. Tým Třebíč A je složen z převážně mladších hráčů a hráček.

Tento tým zatím sbírá své první zkušenosti z turnajů a rozkoukává se mezi ostatními. Tým Kačeři jsou zkušenější hráči, kteří již prošli několika turnaji.

Oba týmy absolvovali 6 zápasů včetně zápasu mezi sebou.

Výsledky týmu:          Třebíč A – Náměšť 0:9; Valeč 0:4; Dalešice 2:0; Rudíkov 1:2; Kačeři 0:6

Kačeři – Třebíč A 6:0; Náměšť 2:5; Rouchovany 5:0; Valeč 2:2; Dalešice 2:0; Rudíkov 3:3

Oba týmy udělali velkou radost a ukázali na co se zaměřit, abychom příště dosáhli lepších výsledků. Všem hráčům a hlavně hráčkám patří velká pochvala.

Kategorie starší žáci je v letošní lize obsazena převážně zkušenými hráči z dřívějších ročníků naší florbalové ligy. Letos poprvé s námi hraje tým z Rouchovan a hned ukázal i svoji sílu.

Naši hráči hráli čtyři zápasy a všechny vyhráli Třebíč – Dalešice 6:3; Dalešice děvčata 8:1; Náměšť 9:5; Rouchovany 5:1.

Starší žáci splnili naše očekávání a musíme si přát, aby se jim takto vedlo i v další části Župní florbalové ligy.

Závěrem děkujeme všem organizátorům i celému podpůrnému týmu.

Trenér Zdeněk