Stromeček pro ptáčky 2015

Dne 21. 12. 2015 proběhlo na Sokolském stadioně  každoroční zdobení stromečku pro ptáčky. Společně jsme si poslechli a zazpívali vánoční koledy a nazdobili ptáčkům stromeček. Děti si mohli pomocí létajících světelných balónů poslat Ježíškovi svá poslední tajná přání. Srdečně Vás pozvali všichni organizátoři  sokolských akcí, pořádaných naší jednotou.

Mikulášská nadílka nejen pro nejmenší 2015

T.J. Sokol Třebíč si připravil pro naše nejmeší bratříčky a sestřičky Mikulášskou nadílku s pohádkou. Nadílka se konala v neděli 6. 12. 2015 v Divadélku pod schody ZŠ Benešova. Akce byla určena pro členy Sokola Třebíč, děti do 3. třídy ZŠ.
Fotografie z nadílky je možné zhlédnout zde.

Adventní tvoření 2015

V neděli 22. 11. 2015 proběhlo v klubovně jednoty   ADVENTNÍ TVOŘENÍ PRO DĚTI, RODIČE I PRARODIČE. Mohli jste si nazdobit perníčky nebo vyrobit vánoční dekorace a přáníčka za použití různých technik i materiálů. ">Vánoční atmosféru navodila i ochutnávka cukroví a vánoční punč.

Výsledky I. Turnaje

Dne 21.11.2015 proběhlo první kolo Župní florbalové ligy. Zůčatnilijsme se za T.J. Sokol Třebíč čtyřmi týmy. Mini žáci,mladší žáci Lvíčata,mladší žáci Kačeři a starší žáci. Turnaj začali ráno Mini žáci, kteří  vybojovali dvě vítězství.

Župní florbalová liga 2015-2016

V sobotu 21. 11. 2015 proběhl první turnaj v Náměšti nad Oslavou ve školní tělocvičně na ZŠ Husova. Na turnaji hrály kategorie mini žáci + mladší i starší žáci.Turnaj se hrál v tělocvičně Základní školy Husova v Náměšti nad Oslavou.

Plavání jednoty 2015

Tělocvičná jednota Sokol Třebíč pořádala dne 15. 11. 2015 v době od 13.00 do 14.30 hodin plavání pro všechny členy Sokola a veřejnost spojené s přeborem v plavání. Přeboru se zúčastnilo 20 závodníků. Výsledky naleznete v příloze.

Běh naděje 2015

Sokol Třebíč pořádal 1. října 2015 Běh naděje. Běh naděje, navazující na běhy Terryho Foxe, se v našem městě stal nedílnou tradicí sportovně společenských akcí s charitativním významem.

Podzimní závod nejen na kolech 2015

V sobotu 19. 09. 2015 pořádal Sokol Třebíč v Libušině údolí Závody na kolech, kolečkách, odrážedlech a také závod rodičů s kočárky. Celý závod byl určen hlavně dětem. Zúčastnilo se 132 závodníků.

Jarní závod nejen na kolech 2015

V sobotu 13. 6. 2015 proběhly v Libušině údolí Závody na kolech, kolečkách, odrážedlech a také závod rodičů s kočárky. Závodu se zúčastnilo 81 závodníků. Hojně byly obsazeny zejména nejmladší kategorie. Souběžně se závody probíhal na sokolském stadionu doprovodný program pořádaný Třebíčským centrem o. s. v rámci „Rodina vítána“. Děti se mohly zúčastnit připravených soutěží nebo si nechat namalovat obrázek na obličej. Také byly připraveny trampolíny, skákací hrad, autíčka a střelba z luku. Před šestou hodinou proběhlo vyhlášení výsledků závodu. Úspěšní závodníci získali medaile, diplomy a krásné ceny věnované našimi sponzory.
Fotografie ze závodu je možné zhlédnout zde.

Florbalové tréninky do června 2015

Informace pro všechny florbalisty z kategorií :
Starší žáci a dorost
Juniorky