Stromeček pro ptáčky 2016

Tělocvičná jednota Sokol Třebíč vás zve na akci STROMEČEK PRO PTÁČKY. Který se bude konat v úterý 20. 12. 2016 od 17.00 hodin na sokolském stadionu. Společně si poslechneme a zazpíváme vánoční koledy, nazdobíme ptáčkům stromeček a děti budou moci pomocí létajících světelných balónků poslat Ježíškovi svá tajná přání. Balónky máme připraveny, vy nezapomeňte nachystat pro ptáčky nadílku.

Plavání jednoty 2016

Tělocvičná jednota Sokol Třebíč pořádala dne 27. 11. 2016 v době od 13.00 do 14.30 hodin plavání pro všechny členy Sokola a veřejnost spojené s přeborem v plavání. Přeboru se zúčastnilo 38 závodníků. Výsledky naleznete v příloze.

Adventní tvoření 2016

V neděli 20. 11. 2016 od 14 do 17 hodin vás zveme do klubovny Sokola Třebíč v Židech – Leopolda Pokorného 20, kde bude probíhat ADVENTNÍ TVOŘENÍ PRO DĚTIČKY, RODIČE I PRARODIČE.

Běh naděje 2016

Sokol Třebíč pořádal 6. října 2016 Běh naděje. Běh naděje, navazující na běhy Terryho Foxe, se v našem městě stal nedílnou tradicí sportovně společenských akcí s charitativním významem.

Podzimní závod nejen na kolech 2016

V sobotu 17. 9. 2016 proběhly v Libušině údolí Závody na kolech, kolečkách, odrážedlech, závod rodičů s kočárky a také závod rodičů s dětmi v šátku nebo nosítku. Zúčastnilo se 116 závodníků. Na Sokolském stadionu byl pro účastníky závodů připraven doprovodný program, ve kterém si mohly nejen děti, ale i jejich dospělý doprovod, vyzkoušet různé dovednosti,

Příměstský sportovní tábor 2016

Tábor se konal od 1. do 5. srpna 2016 v tělocvičně Katolického Gymnázia Třebíč, Otmarova 30/22, v prostorách města (Libušino údolí), na bazénu Laguna, v lezeckém areálu Pavouk a na řece Jihlava. Tábor byl zaměřen na osvojení pohybových dovedností ze všeobecné gymnastiky, zvýšení fyzické kondice, osvojení nových dovedností

Jarní závod nejen na kolech 2016

V sobotu 11. 6. 2016 pořádal Sokol Třebíč v Libušině údolí Závody na kolech, kolečkách, odrážedlech, závod rodičů s kočárky a nově také závod rodičů s dětmi v šátku nebo nosítku. Celý závod byl určen hlavně dětem. Zúčastnilo se 91 závodníků. Fotografie z akce je možné zhlédnout zde.

Cesta za čistým vzduchem 2016

V neděli 29. 5. 2016 proběhl další ročník výstupu na městskou věž v rámci podpory zdravého života bez tabákových výrobků. Také letos bylo pro zájemce připraveno měření tlaku, hladiny cukru a cholesterolu.

Slet čarodějnic 2016

Jako každoročně jsme na 30. dubna připravili velký čarodějnický rej na stadionu. K dobrému odpoledni přispěli: country skupina Druhej Dech - Old Boys, hry, soutěže, ohnivá šou nebo ohňostroj.

Jarní výlet jednoty 2016

Lipnice  nad  Sázavou  je  neskutečně  zajímavý  kout  naší  krásné  země. V jeho  okolí  jsou   žulové  lomy  ve  kterých  najdete   do  skály  vytesané  obří  ucho, ústa  a  oči.   Mladí  kameníci  je  zde  vytesali  na  paměť  špiclování  za  bývalého  režimu  a  skutečně  stojí  za to  tato  díla  vidět.   Dvouhodinová  cesta po  lomech  nám  byla  příjemnou  procházkou.