Novoroční výstup na Mařenku

V sobotu 2. ledna jsme společně již po čtyřicáté vystoupili na nejvyšší vrchol Třebíčska na Mařenku. Naše cesta tentokrát vedla z Okříšek přes Loudilku do Pokojovic. Mráz a vítr nám na otevřených pláních řádně ošlehaly tváře. Odtud jsme vystoupali na Kobylí hlavu a vzhůru do Štěměch a do Dašova.

Sáňkujeme na Strážné hoře

16.1. 2010 - Lednová akce rodičů a dětí byla ve znamení zimní pohody. Slunce sice zůstalo za mraky, zato sněhu bylo požehnaně. Volba pro uskutečnění akce tentokráte padla na Strážnou horu. S krásným výhledem na město jsme sáňkovali a bobovali víc jak dvě hodiny.

Memoriál Oldřicha Pokorného v běhu na lyžích

Pořádná zima plná sněhu nám letos dovolila uspořádat další otevřený přebor v běhu na lyžích klasickou technikou. Memoriál Oldřicha Pokorného se pořádal v neděli 24. ledna v prostoru areálu Bažantnice. Do bílé stopy vyrazilo 60 závodníků za vydatného povzbuzování diváků.

Třebíčský turnaj v nohejbalu dvojic

V sobotu 6. února 2010 uspořádal Sportovní klub SHS Třebíč první turnaj v nohejbalu dvojic seriálu Třebíčský pohár. V silné konkurenci 14 startujících družstev předvedli naši borci Martin Máca a Lukáš Bláha své umění a zvítězili.

Župní přebor v obřím slalomu

V neděli 14.3.2010 proběhl v lyžařském areálu Luka nad Jihlavou župní přebor v obřím slalomu. Za účasti vice jak 130-ti závodníků byl ve 12.00 odstartován vlastní jednokolový závod. Naše třebíčská jednota si vedla skvěle. V příštím roce vás všechny také očekáváme na svahu.

Přebor ve šplhu a dovednostním víceboji

Cvičitelský sbor Sokola Třebíč pořádal v úterý 16. března otevřený přebor sokolské všestrannosti ve šplhu a dovednostním víceboji pro všechny sportovce od 3 let .

Tajné schránky

Březnová akce rodičů a dětí byla hned od začátku opředena tajemstvím. Kusé informace e-mailem, v předvečer upřesnění hodiny a místa srazu, v den "D" a hodině "H" SMS - hledejte první schránku. Do cíle jsme se měli dostat právě přes podobné tajné schránky.

Jarní dětský karneval

První jarní den jsme společně přivítali na sokolském karnevalu, který byl připraven pro všechny dětské milovníky tance,soutěží, her a zábavy.Dobrou náladu navodila připravená bohatá tombola.Taneční reje dětí doprovodila jako každoročně kapela Druhej dech. Karneval začal v neděli 21.března ve 14.00 v budově Forum tanečním vystoupen&ia

Otevřený turnaj ve florbale 2010

V sobotu 10.4.2010 proběhl na ZŠ Benešova pravidelný Otevřený forbalový turnaj pro neregistrované hráče z řad žactva a studentů.

Škrdlovice 2010

Po krátké odmlce se opět vydáváme do Škrdlovic na Žďárských vrších, abychom zde společně prožili zimní prázdniny. O bílou nadílku není nouze a tak jsme prakticky celý den na sněhu. Střídáme sáňkování s lyžařskými výpravami. Letos je program výrazně doplněn o Geokešing.